MŇAM festival: 18.5.2019, Výstaviště Kroměříž

PROGRAM GASTROFESTIVALU MŇAM!


10:00 Otevření Areálu✅

Hlavní pódium:

▶️ 11:00 Zahájení programu Lukášem Hejlíkem

🔶 12:00 🔶 Kouzelník Jirka Hadaš - Kouzelný Karneval

▶️ 13:00 Představení pivních speciálů - Exkluzivní pivo Mňam!

▶️ 13:30 Nová aplikace JídloV - Stop plýtvání!

▶️ 14:00 Někdo to rád hot - Chilli pro každodenní vaření

▶️ 14:30 Farmářská zmrzlina - Bílé karpaty v kornoutu

🔶 15:00 🔶 Cooking show - Kačka LadyBaker Kolbová

🔶 16:00 🔶 Hanácké Vdolek 2019! - Nová pojídací soutěž

🔶 17:00 🔶 Křest knížky Gastromapy Lukáše Hejlíka - První v Česku!

▶️ 17:15 Autogramiáda Lukáše Hejlíka

▶️ 18:00 Kapela Natty and Gents

22:00 Ukončení festivalu Mňam! ❌

Největší gastroakce tohoto jara přichází na výstaviště Kroměříž! Chystáme pro vás přes padesát tradičních i netradičních pokrmů, které budou prezentovat kuchaři z celého světa.

Od tradičních českých jídel jako jsou domácí klobásky, valašská kyselice nebo hanácké vdolky, přes netradiční chobotnice, ústřice nebo šneky až po delikátní italské těstoviny, mexické burrito nebo gruzínské chačapuri. To je jen krátký výčet všech specialit, které můžete ochutnat na jednom místě.

Aby vám lépe klouzaly tyto lahůdky do žaludku, zapíjet je můžete jedním ze tří pivních speciálů pivovarů Holba, Zubr a Litovel, které sládci uvařili speciálně jen pro festival Mňam! K tomu ještě míchané koktejly, domácí limonády, americké drinky nebo káva z mobilní pražírny, vyrobená přímo na festivalu.

Budete také svědky historicky prvního ročníků nové soutěže - Hanácké Vdolek 2019 - kde vyzkoušíme, kolik typických vdolečků se vejde do žaludků místních jedlíků. Účastnit se budou největší kapacity v oboru, které pravidelně vidíme například pojídat i švestkové knedlíky ve Vizovicích.

O zábavu se postará herec a moderátor Lukáš Hejlík, který je zároveň patronem nové gastroaplikace s mapou, kde se dá dobře v Česku najíst. Toho na pódiu doplní kouzelník pro malé návštěvníky, nebo později kapela, pro všechny přítomné. Navíc děti budou mít možnost celý den dovádět v Dětském světě, aby rodiče měli dostatek času na ochutnávání všech dobrot gastrofestivalu Mňam!

Celá akce probíhá v areálu Výstaviště Kroměříž, které nabízí všem návštěvníkům vysoký komfort. Je zde přes 20 000m2 zastřešených prostor, takže ani špatné počasí nás neodradí a parkoviště pojme 2400 automobilů.