MŇAM gastrofestival: 14. 5. 2023, Výstaviště Kroměříž

Oblíbená gastroakce jara je tady! Ochutnáte zde od tradičních českých jídel jako jsou béleše, bramborové patenty s povidly a mákem, hanácké vdolky, přes netradiční chobotnice, ústřice nebo pštrosí maso a žabí stehýnka až po delikátní italské pizzatini, mexické burrito, indonéskou kuchyni nebo gruzínské chačapuri a japonské koláče teriaki. To je jen krátký výčet všech specialit, které můžete ochutnat na jednom místě.

Těšit se můžete na skvělé pivo z pivovarů Holba, Zubr a Litovel a nebude chybět také pivní speciál MŇAM!, který sládci uvařili speciálně jen pro náš gastrofestival! K tomu ještě míchané alko i nealko koktejly, domácí limonády nebo lahodná výběrová káva z několika pražíren.

A co víc? Spousta doprovodných aktivit, při kterých se zabaví nejen děti, ale i dospělí. Soutěž HANÁCKÉ VDOLEK 2023 a také soutěže o zajímavé ceny, ochutnávky dobrot, dětský program a mnoho dalšího.

Tváří letošního MŇAM! Gastrofestivalu se stal ROMAN STAŠA - vítěz soutěže Master Chef, který bude akci nejen spolumoderovat, ale pro návštěvníky přímo na podiu připraví svoje speciality k ochutnávce. Celým dnem provede moderátorka WENDY KRÁLÍKOVÁ, zahrají FOXY HUNTERS a děti si užijí KOUZELNÝ KARNEVAL S JIRKOU HADAŠEM.

NOVINKOU letošního roku bude koncert oblíbené kapely FLERET!

Areál bude otevřen od 10 do 20 hodin.

Vstupné 100,-
Děti do 150cm v doprovodu dospělé osoby zdarma
ZTP 80,-
ZTP/P zdarma i s doprovodem