Backstage Agency | Hamburger Fest 2020 Lužkovice
Hamburger Fest 2020 Lužkovice

V sobotu 4. července se v Lužkovicích uskuteční první burgerový festival, který navazuje na úspěšnou akci v Napajedlech. Přehlídka hamburgerů na všechny způsoby a dalších gastronomických lahůdek od nejlepších českých foodtrucků bude zahájen v pravé poledne a potrvá až do pozdních nočních hodin. Atrakce a soutěže pro děti i dospělé.

Kromě těch nejchutnějších hamburgerů v různých provedeních, můžete vyzkoušet třeba také hotdogy nebo cukrářské výrobky a zmrzliny. Na své si přijdou i příznivci piva. Na čepu bude cider Strongbow a tři druhy piva včetně pivního speciálu American's Callin Beer od Podřevnického minipivovaru. Pro dámy a další fanoušky míchaných nápojů bude v Backstage baru pestré koktejlové menu.

Na pódiu se během dne představí s největšími hity českých, slovenských i zahraničních interpretů rocková kapela Křídla i známý moderátor a DJ Martin Hrdinka. Programem vás provede moderátor a DJ Ondřej Albrecht.

Vstupenky jsou v předprodeji na pokladnách multikina Golden Apple Cinema ve Zlatém jablku, v Hospůdce na hřišti Lužkovice a na www.goout.net. Cena vstupenky v předprodeji je 120 Kč. Děti do 100 cm mají vstup zdarma.